Jurajska szykuje zabawę na półmetek wakacji

04.08.2023

Jurajska szykuje zabawę na półmetek wakacji

Figurki Schleich już od ponad 90 lat bawią dzieci na całym świecie. Teraz zabawa tymi kultowymi figurkami szykuje się także w Galerii Jurajskiej. W centrum handlowym powstanie klub jeździecki zainspirowany zabawkami z linii Horse Club. Pojawi się też prawdziwy kucyk.

Na półmetku wakacji Galeria Jurajska szykuje nietypową zabawę, która jest prawdziwą gratką dla dzieci, które pasjonują konie i jeździectwo. Już w najbliższą sobotę, 5 sierpnia, w centrum handlowym będzie można odwiedzić strefy Horse Club, w którym przygotowano wiele atrakcji.

I tak przed galerią, na Bulwarach Jurajskich, powstanie jeździecki tor przeszkód, na którym najmłodsi będą mogli wcielić się w zawodników i pokonać ustawione na trasie płotki i pachołki. Co więcej, pod okiem profesjonalnego instruktora będzie można dosiąść prawdziwego kucyka i spróbować sił w siodle, odbywając krótką przejażdżkę.

Nie zabraknie także atrakcji dla fanów kolekcjonerskich figurek koników Schleich z linii Horse Club. Wewnątrz galerii powstanie kącik, w którym niemal przez cały dzień dzieci będą mogły się nimi bawić, tworząc własny świat pełen przygód i ulubionych postaci.

Na dzieci czekać będą też warsztaty kreatywne, w czasie których powstawać będą kolorowe rozety dla koników-zabawek, a także derki. Całość dopełnią zabawy i quizy, w których będzie można zgarnąć książeczki, magazyny i koszulki, a także wykazać się wiedzą na temat m.in. koni czy jeździectwa.

Oprócz tego w Jurajskiej powstanie strefa fotograficzna, w której będzie można zapozować na podium z pucharem zawodów jeździeckich, a przed centrum handlowym czekać będzie olbrzymi dmuchaniec i inne atrakcje, w tym m.in. popcorn.

– To wydarzenie dla każdego, kto szuka pomysłu na to, jak ciekawie i aktywnie zagospodarować dziecku wakacyjną sobotę, a przy okazji zapewnić sporo dobrej zabawy w gronie rówieśników i pod okiem animatorów – mówi Violetta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej.

– Przygotowane wydarzenie obfituje w atrakcje, dzięki którym dzieci nie będą się nudzić, co więcej, dowiedzą się więcej o wyjątkowej dyscyplinie sportu, jaką jest jeździectwo, a także spotkają się z prawdziwym kucykiem z pobliskiej stadniny. Pozytywne emocje i wspomnienia są więc gwarantowane – zachęca

Wydarzenie potrwa w godzinach od 12.00 do 20.00.

Wstęp wolny!

 

 

  • Źródło: Galeria Jurajska/Guarana PR
Najnowsze artykuły