Jurajski Festiwal Street Food & Beer zaprasza! 26-28 kwietnia

20.04.2024

Jurajski Festiwal Street Food & Beer zaprasza! 26-28 kwietnia

Lubicie pyszny street food i smaki z całego świata w jednym miejscu? A do tego wyjątkowe, rzemieślnicze piwo? Koniecznie wpadnijcie przekąsić coś na Jurajski Festiwal Street Food & Beer.

Już od 26 do 28 kwietnia spotkacie przed naszą galerią kilkanaście food trucków oferujących różne przysmaki, których nie znajdziecie nigdzie indziej. To szansa na to, aby odbyć niepowtarzalną podróż kulinarną.

Wydarzenie jest gratką zarówno dla smakoszy, jak również dla osób, które lubią relaks połączony z dobrą kuchnią. To jednak nie wszystko. Także od 26 do 28 kwietnia w Jurajskiej po raz pierwszy zasmakujecie przeróżnych rzemieślniczych i kraftowych piw, które powstają tradycyjną metodą.

Jęczmienne, pszeniczne, dolnej fermentacji a może porter?

Wydarzenie jest okazją do tego, aby pod chmurką zakosztować napojów z pianką. Odkryjcie wspólnie z nami unikalne smaki, ale także historie stojące za każdym z trunków. Poznajcie także małe, lokalne browary rzemieślnicze, a wszystko to w duchu „slow”.

To jednak nie koniec! Relaks umilą Wam także DJ-e, którzy połączą różne gatunki muzyczne i stworzą niepowtarzalny klimat. Szykuje się też zabawa. Organizatorzy przygotowali różnego rodzaju piwne atrakcje, które umilą Wam czas.

Najmłodsi natomiast będą mogli dobrze bawić się w strefie kreatywnych warsztatów, która działać będzie w sobotę i niedzielę (27 i 28 kwietnia).

Koniecznie więc zajrzyjcie na trwający aż 3 dni Festiwal.
Już dziś zapraszamy Was na nasz parking zewnętrzny od strony Bulwarów Jurajskich.

Wstęp bezpłatny!

Godziny otwarcia strefy slow:
26.04. godz. 14.00 – 22.00
27.04. godz. 12.00 – 22.00
28.04. godz. 12.00 – 20.00

Organizatorem wydarzenia jest wydawca Życia Częstochowy i Powiatu.

  • mat. pras.
Najnowsze artykuły