Już wiedzą, co robić po szkole!

29.09.2017

Już wiedzą, co robić po szkole!

Rodzice, którzy mieli jakiekolwiek wątpliwości, jakie zajęcia dodatkowe wybrać dla swoich pociech, rozwijali je podczas targów edukacyjnych. W Centrum Handlowych Auchan Poczesna wystawcy zaprezentowali całą gamę propozycji. Dzięki temu można było zdecydować się na najbardziej odpowiednie zajęcia – dostosowane do zainteresowań czy predyspozycji.

Każdy rodzic wie, że nie wszystkie przedmioty w szkole pozwalają na rozwój pasji i zdolności ich pociech. Niezwykle ważna jest organizacja czasu po szkole, tak aby wykorzystać pokłady energii drzemiące w małych odkrywcach. Zajęcia pozalekcyjne pozwalają nie tylko na rozwój zainteresowań, ale także ćwiczenie samodyscypliny i organizację czasu w ciągu dnia, a do tego są dla dzieci okazją do dobrej zabawy i poznawania rówieśników. W miniony weekend Centrum Handlowe Auchan w Poczesnej stało się prawdziwym rajem dla wszystkich niezdecydowanych. Podczas targów edukacyjnych swoje propozycje przedstawiły szkoły językowe, artystyczne, sportowe oraz ośrodki ogólnorozwojowe. Chętni mogli skorzystać z badań logopedycznych, diagnoz, a także zasięgnąć porady specjalistów. Nie zabrakło też warsztatów kreatywnych, gier planszowych, występów tanecznych i wokalnych.

 

 

 

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły