26.02.2018

Kobiety na start!

Nie lada gratka szykuje się dla wszystkich miłośniczek aktywności fizycznej. Częstochowskie stowarzyszenie Miasto Sportu zaprasza na II Jurajski Bieg Kobiet. Oczywiście w wydarzeniu, które odbędzie się 10 marca w Olsztynie, mogą wziąć udział również panowie. Jak jednak zaznaczają organizatorzy to panie w tym biegu będą traktowane priorytetowo.

Zawodniczki i zawodnicy rywalizację rozpoczną w pobliżu ścieżki rowerowo-rolkowej na końcu ulicy Bugajskiej w Częstochowie. W wydarzeniu mogą wziął udział zarówno zapaleni biegacze, jak i fani maszerowania z kijkami. Ci pierwsi zmierzą się z biegiem przełajowym na wybranym przez siebie dystansie – 2,5 km, 5 km lub 10 km. Dla fanów nordic walking zaplanowano trasę o długości 10 km. Wciąż prowadzone są zapisy na to wydarzenie.

Więcej informacji: http://biurozawodow.pl/events/info/bieg-kobiet-2018

oraz

https://www.facebook.com/events/1995236917465031/

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły