Kolejarz-Jura Częstochowa podsumował 2023 rok. Uroczysta Gala w Klubie TORI

03.02.2024

Kolejarz-Jura Częstochowa podsumował 2023 rok. Uroczysta Gala w Klubie TORI

W czwartek, 25 stycznia w Klubie TORI w Częstochowie Kolejarz-Jura Częstochowa zorganizował uroczystość podsumowania sezonu kolarskiego 2023. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Miasta, sponsorzy, zawodnicy i zaproszeni goście.

 

Światła reflektorów skierowane były między innymi na zawodników Kolejarza Jury Częstochowa. Klub  podziękował swoim utalentowanym podopiecznym za zaangażowanie i determinację w minionym sezonie. Szczególnie wyróżniono cztery wspaniałe dziewczyny, które sięgnęły po medale Mistrzów Polski: Martę Marek, Nadię Hartman, Milenę Tokarską i Milę Barczyk. Zawodniczki otrzymały nagrody finansowe, ufundowane przez Pana Wiesława Włodarczyka. Nagrodzeni zostali chłopcy, którzy wywalczyli medale na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików – otrzymali oni nagrody pieniężne od Giant Częstochowa. Wyróżnieni zostali również wszyscy zawodnicy, którzy zajmowali miejsca w pierwszych dziesiątkach Mistrzostw Polski, a najmłodsi za stawianie pierwszych kroków w kolarstwie. Te symboliczne nagrody to nie tylko wyraz szacunku, ale również dowód na to, jak bardzo klub docenia wkład i wysiłek każdego członka swojej ekipy. Wyjątkowa ceremonia w Klubie TORI była również okazją do zacieśnienia więzi pomiędzy zawodnikami, instytucjami wspierającymi, sponsorami i przyjaciółmi Kolejarza-Jury. To podsumowanie sezonu było nie tylko okazją do celebracji osiągnięć sportowych, lecz także do budowania silnej więzi i wspólnego ducha, który będzie kierować klubem w kolejnych fascynujących wyścigach i wyzwaniach.

 

Podziękowania dla instytucji wspierających klub

Klub Kolejarz-Jura Częstochowa podziękował władzom miasta – Prezydentowi Krzysztofowi Matyjaszczykowi, Naczelnikowi Wydziału Sportu i Kultury Robertowi Jasiakowi, Naczelnikowi Wydziału Edukacji Rafałowi Piotrowskiemu, Naczelnikowi Wydziału Polityki Społecznej Agnieszce Grabińskiej, Przewodniczącemu Rady Miasta w Częstochowie Zbigniewowi Niesmacznemu, Przewodniczącemu Komisji Edukacji Dariuszowi Kapinosowi a także Staroście Częstochowskiemu Krzysztofowi Smeli, a wraz z nim Gwidonowi Jelonkowi, Tomaszowi Nowickiemu oraz Patrykowi Jeziakowi.

 

Wsparcie sponsorów

 

Podsumowanie sezonu kolarskiego 2023 dla Kolejarza-Jury Częstochowa było także okazją do podziękowania sponsorom. Wśród nich wymieniono następujące firmy:

Firma Włodar BETON i Włodar Developer – Częstochowa czyli Pan Wiesław Włodarczyk i Pan Łukasz Włodarczyk
Giant Częstochowa – Pan Przemysław Kott
Znicze, Lampiony “Impakt” Producent – Panowie Krzysztof Peca, Łukasz Peca, Damian Peca
Waty.com.pl – Pan Paweł Nowowiejski
Kadex Tłumiki – Pan Paweł Wychowaniec i Pan Krzysztof Dzięba
Sklep Zoologiczny Zoolandia&Salon Pielęgnacji Psów – Pan Piotr Szewczyk
Grupa Unimot – AVIA Stacja Paliw –  Pan Adam Sikorski
Artur Mirecki Trans-AM Szkolenia Spawaczy-  Pan Artur Mirecki
Auto Centrum Pomoc Drogowa Rajek – Pan Tomasz Rajek
Semex – Hurtownia budowlana Częstochowa – Pan Piotr Fertacz i Pan Roman Huszno
Komobex Inel – Pan Tomasz Śledzikowski
Xertus Pharmedical Care – Pan Zbigniew Urbanowicz

Wilk serwis – Pan Zygmunt Wilk

Pan Artur Tauzowski
Dromader – Pan Janusz Parkitny
Mexller – Pan Artur Nowak
Pan Dariusz Gołąbek

fot. Kolejarz Jura Częstochowa

  • red.
Najnowsze artykuły