Kolejny pożar w Skrzydłowicach

13.08.2018

Kolejny pożar w Skrzydłowicach

Zaledwie po dwóch dniach od ugaszenia ogromnego pożaru w Skrzydłowicach, doszło w tej miejscowości do wybuchu kolejnego. Tym razem ogień pochłonął kilkadziesiąt beli słomy. Trwa szacowanie strat. Policjanci i biegły z zakresu pożarnictwa nie wykluczają podpalenia.

Do zdarzenia doszło w piątek po 21.00. Mieszkańcy, którzy zauważyli płonący stóg słomy, natychmiast powiadomili służby ratunkowe. Na miejsce  wyruszyli strażacy i policjanci. Pomimo natychmiastowej akcji gaśniczej, spłonęło kilkadziesiąt beli słomy. Poszkodowani szacują straty, a policjanci wraz z biegłym z zakresu pożarnictwa ustalają przyczyny pożaru. Mundurowi nie wykluczają podpalenia.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły