Koncerty z okazji WOŚP odwołane z powodu pogody Będą inne atrakcje

30.01.2022

Koncerty z okazji WOŚP odwołane z powodu pogody Będą inne atrakcje

Pogoda pokrzyżowała szyki organizatorom częstochowskiego 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ze względu na silny wiatr, podjęli oni decyzję o odwołaniu dzisiejszych koncertów, wszystkie pozostałe atrakcje się odbędą.

Częstochowski WOŚP poinformował o zmianie programu w specjalnym komunikacie “W trosce o bezpieczeństwo uczestników ze względu na warunki pogodowe (silny wiatr), wszystkie koncerty zostają odwołane. Pozostałe atrakcje na Placu Biegańskiego i imprezy towarzyszące odbędą się. Mamy nadzieję, że mimo niesprzyjających warunków, będziecie razem z nami! ” – poinformował sztab.

Hasłem 30. Finału WOŚP jest “Przejrzyj na oczy” – wzrok to najważniejszy zmysł dla rozwijającego się organizmu. Dzieci poznają świat, uczą się kolorów, liter i cyfr. Organizatorzy 30. finału WOŚP chcą, by do polskich szpitali trafił najnowocześniejszy sprzęt do diagnozowania i ratowania wzroku najmłodszych, jednak nie zapominamy też o szerokiej diagnostyce wzroku.

Oprócz koncertu organizatorzy przygotowali następujące atrakcje i wydarzenia: wystawa z okazji 30-lecia WOŚP, parada Serc, Food Truck Fundacji Mozaika, autobus krwiodawstwa, licytacje, psi wolontariusze ,pyszna grochówka, przejazd samochodów terenowych, zawody paintball, nurkowanie za piątaka, atrakcje dla dzieci.

Będzie również morsowanie w Parku Lisiniec i 10. Częstochowski Bieg Policz się z Cukrzycą.

Dostępne są monety okolicznościowe 30. Finału w Częstochowie. Można nabyć je w środę w godzinach 16.30-19.30 oraz w czwartek w godzinach 16.00-19.00 lub umawiając się telefonicznie 782 579 488

Koszt monety: 20 złotych.

  • RED
Najnowsze artykuły