Kosmopieski z „Psiego Patrolu” w Galerii Jurajskiej

16.10.2023

Kosmopieski z „Psiego Patrolu” w Galerii Jurajskiej

Najnowsza animacja „Psiego Patrolu” podbija nie tylko kina, ale i serca fanów na całym świecie. Tymczasem w Galerii Jurajskiej będziecie mogli spotkać jej bohaterów! Już w najbliższą sobotę, 21 października, Jurajska zaprasza wszystkich na niesamowitą, ekscytującą i pełną atrakcji zabawę wraz z Waszymi ulubieńcami, Kosmopieskami.

Co przygotowano?

W Galerii Jurajskiej znajdziecie scenę. W to miejsce uderzył gorący i świecący meteoryt. Będzie można na niej zagrać w Psi Patrol Bingo oraz zgarnąć bilety do Cinema City na „Psi Patrol Wielki Film”. Wsiądziecie też za kierownicę kolorowego samochodu Chase’a, włączycie w nim radio z ulubioną muzyką i błyśniecie fleszami. Na wszystkich gości będzie czekać multimedialna zabawa, w czasie której będzie można posłuchać Kosmopiesków. Wszystko urozmaici możliwość oglądania różnych animacji na ekranie. Atrakcją, która najpewniej dostarczy wiele frajdy, będzie zjeżdżalnia z basenem. Dla najmłodszych fanów szykują się także konkursy z nagrodami, a to nie koniec !

W Jurajskiej staną aż 4 strefy zabaw z Kosmopieskami. U Chase’a będzie można nauczyć się poruszania po chodnikach oraz zrobić odblaski. Koło Rubble’a układać puzzle 3D. Na pewno nie zabraknie zabawek z serii „Psi Patrol”, malowania buziek czy kolorowanek. Udział w wydarzeniu, to świetna okazja do tego, by sfotografować się z Chasem, Rubblem, Sky czy Marshallem. Wszystko to w kosmicznych strojach !

Tak, to już pewne. Wasi ulubieńcy wpadną do Was z wizytą ! Zarezerwujcie więc koniecznie czas w sobotę, 21 października w godzinach 11:00-19:00. Wstęp wolny!

  • materiał pras.
Najnowsze artykuły