Letnia garażowa wyprzedaż w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

24.07.2023

Letnia garażowa wyprzedaż w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

W lipcu sąsiedzka garażowa wyprzedaż ponownie zagości w Centrum Handlowym Auchan Poczesna. W sobotę 29 lipca od godziny 9.00 do godziny 14.30 chętni będą mogli wystawić swoje przedmioty na sprzedaż, a kupujący znajdą wiele ciekawych propozycji, od mody, zabawek i książek, po AGD i artykuły do wyposażenia domu. Letnia garażowa wyprzedaż potrwa od godziny 9.00 do godziny 14.30. Sprzedawców obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Podczas wydarzenia będzie można sprzedać i kupić przedmioty z wielu kategorii. Na stoiskach w pasażu Centrum Handlowego Auchan Poczesna koło Częstochowy znajdą się ubrania, zabawki, antyki oraz przedmioty kolekcjonerskie, rośliny, a także książki, biżuteria, akcesoria kuchenne czy sprzęty elektroniczne.

Udział w wydarzeniu może przynieść korzyści zarówno sprzedawcom, jak i klientom. Sprzedający dadzą „drugie życie” przedmiotom, których nie używają, a kupujący znajdą rzeczy, których poszukują w atrakcyjnych, niskich cenach. Wybieranie rzeczy z drugiej ręki sprawia, że otaczamy się wyjątkowymi przedmiotami, a także przyczyniamy się do zmniejszenia ilości odpadów, które trafiają na wysypiska.

Rejestracja dla sprzedawców

Aby wystawić rzeczy należy wysłać maila na adres wyprzedazgarazowaauchan@gmail.com. Zgłaszać można się w terminie do 2 dni przed rozpoczęciem każdego wydarzenia. Zgłoszenie i wystawienie przedmiotów są bezpłatne. W przypadku dodatkowych pytań można również zadzwonić pod numer 696 48 66 80. Zgłoszenie i wystawienie przedmiotów są bezpłatne.

Sprzedawcy muszą samodzielnie zatroszczyć się o wyposażenie stoiska i przynieść wieszaki lub stoliki, na których będą prezentować produkty. Regulamin wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej Centrum Handlowego Auchan Poczesna.

Lipcowa garażowa wyprzedaż odbędzie się 29 lipca w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ulicy Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy od godziny 9.00 do godziny 14.30. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

INFORMACJE DODATKOWE:

O Centrum Handlowym Auchan Poczesna:

Centrum Handlowe Auchan Poczesna to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy ponad 60 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. H&M, CCC, Pepco, drogeria i salony wyposażenia i aranżacji wnętrz. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan. Natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Media Expert, Decathlon i stacja paliw Auchan.

Centrum Handlowe Auchan Poczesna jest dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje restauracje i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym plac zabaw i pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać z bezpłatnego

parkingu na 1630 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych oraz bezpłatnych linii autobusowych oraz ładowarki samochodów elektrycznych. Centrum Handlowe Auchan Poczesna jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum mieści się przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Powstało w 2001 roku. Obiekt ma 33 629 mkw. powierzchni handlowej. Centrum jest otwarte od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 9:30-20.00.

Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.auchanczestochowa.pl oraz mediach społecznościowych: https://pl-pl.facebook.com/CentrumHandloweAuchanPoczesna

  • mat. pras.
Najnowsze artykuły