Magia wyprzedaży. Tłumy w Galerii Jurajskiej

27.12.2021

Magia wyprzedaży. Tłumy w Galerii Jurajskiej

Świąteczne zakupy wcale nie skończyły się przed Bożym Narodzeniem. Dzisiaj Galeria Jurajska przeżywa prawdziwe oblężenie. To magia wyprzedaży, które oferują niemal wszystkie sklepy działające w centrum handlowym.

Niemal od samego rana Galeria Jurajska jest oblegana przez klientów. Patrząc po rejestracjach widać, że są oni nie tylko z Częstochowy i powiatu częstochowskiego, ale również z powiatów myszkowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego, radomszczańskiego, zawierciańskiego a nawet tarnogórskiego.

Klientów przyciągają wielkie wyprzedaże. W pierwszy dzień po świętach Bożego Narodzenia niektóre produkty zostały przecenione nawet o 50 i 70 procent. Okazje sprawiają, że w Galerii Jurajskiej są tłumy. Trudno zaparkować, a wszyscy, którzy wybierają się do centrum muszą się liczyć z tym, że dojazd zabierze im więcej czasu z powodu korków, zarówno w okolicach Galerii, jak i w samym centrum. Wieczorem ruch może być jeszcze większy.

W Galerii Jurajskiej ustawiają się kolejki. Są one nie tylko przy kasach, ale i przed wejściami do poszczególnych sklepów z powodu panujących obostrzeń sanitarnych. Zakupy dzisiaj wymagają dużej cierpliwości.

  • RED
Najnowsze artykuły