Magiczny Dzień Kobiet w Snake Dance

07.03.2019

Magiczny Dzień Kobiet w Snake Dance

Nie macie planów na Dzień Kobiet? Snake Dance zaprasza na wyjątkowe warsztaty Urban Kiz z udziałem certyfikowanych instruktorów – Agnieszki Bednarczyk i Sławka Dante Wienckiewicza.

Warsztaty poprzedzone będą programem bezpłatnych atrakcji. Wśród nich przewidziano spotkania z ekspertami, wykład i konsultacje. Nie zabraknie oczywiście upominków dla pań.
spotkania z ekspertami, wykłady, konsultacje oraz upominki dla Pań.

PROGRAM:
🔹️ 10.00 – 13.00
Wykłady, konsultacje, prezenty i kwiaty. Sala nr 3.
Spotkania z ekspertkami, które sprawią, że każda kobieta dowie się jak poczuć się wyjątkowo zdrowo i pięknie na wiosnę. Niczym za dotknięciem magicznej różdżki. Szczegóły poniżej..
* Część bezpłatna. Wymagane wcześniejsze zapisy..

🔹️ 10.00 –10.45
Ekspertka kreowania wizerunku Agnieszka Bednarczyk – Agencja Public Relations Strategia FM, Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. „Sztuka budowania relacji i kreowanie wizerunku”.

🔹️ 10.45 –11.30
Trenerka rozwoju osobistego Mariola Trzepizur Comero – Coaching, Mentoring, Szkolenia. „Życie jak teatr”.

🔹️ 11.30 – 12.15
Dietetyczka i ekspert zdrowego odżywiania – Gabinet Dietetyka i Żywienie Małgorzata Stanior.

🔹️ 12.15 –12.45
Gabinet Kosmetologii Estetycznej Lazuryt Marta Zabierowska, pokaz i konsultacje.

🔹️ 12.45 – 13.00
Gratisy i kwiaty od CNT Snake Dance, Upominki, bony na bezpłatne wizyty od ekspertek.

WARSZTATY SOLO DLA KOBIET:

🔹️ 13.00-14.00
Lady Styling Urban Kizz z Agnieszką Bednarczyk (Sala nr 4).

Agnieszka wprowadzi w zmysłowy świat kobiecego ruchu zarówno w parze, jak i podczas tańca solo. Wspólnie z paniami zgłębi tajniki tego, jak pięknie wyglądać i poruszać się na parkiecie. Pokaże też, jak ważna jest rola partnerki w kreowaniu interpretacji muzyki i tworzeniu ładnej choreografii. Zdradzi, jak w naturalny sposób wzbogacić taniec tak, by każdy, kto go ogląda oniemiał z zachwytu!. Gracja, elegancja i styl na co dzień i na parkiecie.

WARSZTATY DLA PAR URBAN KIZ (KIZOMBA):

🔹️ 14.15-19.30
Urban Kiz dla Par w wykonaniu doświadczonych, certyfikowanych instruktorów jakimi są: Agnieszka FM i Sławek Dante (Sala nr 4).

Aga i Dante wprowadzą Was w magiczny świat tańca „w rytmie serca”. URBAN KIZ to technika będąca fuzją kizomby i innych stylów zdobywająca Europę. Jest niesłychanie widowiskowa dzięki wykorzystaniu elementów tanga, zouka czy jazzu. Pozwala na swobodną interpretację muzyki. W Urban Kiz dominują elektroniczne brzmienia tarraxy, ghetto zouka oraz remixów z wpływami R&B, Dance i Hip-Hopu. Urban Kiz jest niezwykle widowiskowym stylem i dlatego też podbija coraz więcej światowych parkietów.

🔹️ 14.15-16.45
– Postawa w tańcu, kontakt, trzymanie w parach,
– Kizomba krok podstawowy, prowadzenie
– Różnice między kizombą, a urban kiz
– Przykładowa choreografia

🔹️ 16.45 – 17.00 Przerwa

🔹️ 17.00 – 19.30
– Technika prowadzenia, zmiana energii i sposób odpowiedzi na nią
– Ciekawe kombinacje w wersji lżejszej do uniesienia
– Interpretacja muzyki, kreowanie własnego stylu
– Rozbudowane figury na koniec, aby każdy poczuł się w nich swobodnie
*Warsztaty odpłatne.

🔹️ 19.30 – 20.30
Kizomba Social Room (Sala nr 4).
Czas na trening nabytych umiejętności, ćwiczenie figur, kombinacji choreo, musicality.

🔹️ 20.30 – 1.30
Magiczne Sensual Party (Sala nr 4).
Czas na dobrą zabawę przy rytmach Kizomby, bachaty i salsy.

INSTRUKTORZY:

Sławek (aka Dante) Więckiewicz:

Rozpoczynał swoją karierę taneczną od salsy, którą w niecały rok zaczął uczyć w ActivDance na Śląsku. Pomimo tego, że przed ukończeniem studiów bał się parkietu tanecznego, a rytm był dla niego zagadką 🙂 Z uwagi na niebanalny styl tańca i jakość prowadzonych zajęć zapraszany jest do prowadzenia warsztatów oraz prezentacji własnych pokazów na największych festiwalach międzynarodowych,takich jak Warszawski Festiwal Kizomby, Fire Festiwal w Mińsku, On The Wave Bachata and Kizomba Festiwal w Rydze, Toma Toma Festival w Bratysławie, Kizomba Weekend with Kwenda w Oslo,Warszawski Festiwal Salsy, Angolski Festiwal w Krakowie, Wrocławski Festiwal Salsy oraz wielu innych.

Jako instruktor kizomby jest osobiście polecany przez takie gwiazdy sceny tanecznej jak Albir Rojas, Kwenda oraz Korke i Judith, a Sarze Lopez, przez wielu nazywanej królową kizomby, asystował kilkukrotnie w prowadzeniu zajęć podczas festiwali. Podczas swojego wieloletniego instruktorskiego stażu prowadził regularne kursy oraz warsztaty zarówno z salsy, bachaty, jak i kizomby, jednak to w tę ostatnią zaangażował się najmocniej. Jako pierwszy uruchomił regularne kursy kizomby na Śląsku i do dnia dzisiejszego promuje ten taniec na południu Polski. Aktualnie uczy w Katowicach, Warszawie, Kielcach, Oświecimiu i innych miastach na terenie kraju.

Kursantom przedstawia współczesne spojrzenie na kizombę, zwracając jednocześnie uwagę na to, co w niej najbardziej świeże, intrygujące i zmysłowe. Wraz z napływem nowych elementów do tradycyjnej kizomby zaczął wprowadzać swoich kursantów w nowoczesne spojrzenie Urban Kiz, bazując na sztuce szlifowanej u międzynarodowych mistrzów jako Urban Kiz Instructor Training with Acreditation of the Masters: Moun & Enah & Carolina.

Agnieszka Gabriela Bednarczyk (Agnieszka FM):

Swoją przygodę z tańcem zaczęła jako dziecko w Zespole Pieśni i Tańca Częstochowa. Później szkoliła w stylach standardowych u Warskich, aby po latach zacząć tańczyć tango, salsę, kizombę sembę oraz bachatę. Po latach warsztatów i międzynarodowych festiwali zakochała się w stylu, który połączył angolską kizombę i argentyńskie tango – Urban Kiz. W 2018 roku została certyfikowanym nauczycielem Urban Kizomby. Ze względu elegancję, możliwości interpretacji muzyki, elementy wzbogacające choreografię oraz ciekawy styling często tańczy Fusion oraz KizTango.
Posiada uprawnienia z rekomendacją światowych pionierów Urban Kiz Instructor Training with Acreditation of the Masters: Moun & Enah & Carolina.
Nieustannie szlifuje swój warsztat. Między innymi u takich instruktorów jak Enah Lebon, Moun Red i Carolina Fajardo, Laurent Yishu, Kristofer Mencak, Paulo Cruz, Jacinto Teca, Curtis & Carola, Felician & Isabele, Valentino & Joan, Mike & Macarena, Joao & Giedre, Lokito & Oksana, Mo & Maren, JD Deceus & Crissi, Daniel & Jasmin, Berthon & Yuna, Guiu KizandSoul & Barboleta,
i wielu innych międzynarodowych mistrzów Kizomby. Pobierała lekcje od takich tancerek ja Carolina Fajardo, Carola Taurel, Bartoleta, Isabelle Rossa, Joan Kris, Macarena Paton.
W tańcu zwraca uwagę na czystość techniki, interpretację muzyki, płynność ruchu, ale przede wszystkim musicality oraz niezwykłą pozytywną energię jaką daje radość tańca, pogodę ducha i uśmiech na twarzy. Na co dzień prowadzi
Agencję Eventową i Public Relations Strategia FM, działa w zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Public Relations oraz trenuje pilates.

  • oprac. Katarzyna Gwara
Najnowsze artykuły