Małgorzata Ostrowska zagra w Galerii Jurajskiej

01.09.2023

Małgorzata Ostrowska zagra w Galerii Jurajskiej

Już w tę sobotę, 2 września, w Galerii Jurajskiej szykuje się prawdziwe muzyczne show. Na dużej, plenerowej scenie wystąpi ikona polskiego rocka – Małgorzata Ostrowska. Koncert gwiazdy zakończy imprezę charytatywną „Motoserce”, w czasie której zbierana będzie krew dla potrzebujących.

Ma na swoim koncie legendarną współpracę z zespołem Lombard oraz hity „Szklana pogoda”, „Gołębi puch” czy „Meluzyna”, a także aż 10 solowych płyt i single, które podbijały polskie listy przebojów i radiowe playlisty.

Teraz Małgorzata Ostrowska, ikona rocka, kilka dni po tryumfalnym występie na Top of the top Sopot Festival, pojawi się na plenerowej scenie w Galerii Jurajskiej. Gwiazda da koncert, w czasie którego będzie można usłyszeć największe przeboje, a także nowe piosenki.

Początek koncertu zaplanowano na godzinę 20.00. Wstęp bezpłatny!

Przed nim jednak widzów czekać będzie muzyczna rozgrzewka, bo na scenie wystąpią aż 3 rockowe zespoły. Już o godzinie 16.00 będzie można posłuchać śląskiego zespołu HAYA, a o godz. 17.00 zagra RAPTO ŁAPTO. O 18.15 Jurajska zaprasza z kolei na koncert Renegady RATM Tribute.

Sobotnie wydarzenie muzyczne jest częścią imprezy charytatywnej „Motoserce”, którą już od 15 lat organizuje Kongres Polskich Klubów Motocyklowych. W jej ramach od godz. 10.00 do 15.00 w specjalnym krwiobusie, który zaparkuje na Bulwarach Jurajskich, prowadzona będzie zbiórka krwi.

Ponadto organizatorzy przygotowali m.in. pokazy ratownictwa medycznego, spotkanie ze strażakami i żołnierzami Wojska Polskiego, a także spotkanie z motocyklistami z lokalnych klubów, w czasie którego będzie można zobaczyć kilkadziesiąt maszyn – prawdziwych pogromców szos. Nie zabraknie też zabaw dla dzieci.

– To wydarzenie, które łączy w sobie motocyklowy klimat, rockową muzykę oraz pomaganie i dobrą zabawę. Dzięki takim akcjom już od 15 lat zasilane są banki krwi, które nieustannie apelują o wsparcie. Jesteśmy przekonani, że także w Jurajskiej nie zabraknie chętnych, aby podzielić się tym darem życia – mówi Violetta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej.

fot. organizator wydarzenia

  • Źródło: Galeria Jurajska/Guarana PR
Najnowsze artykuły