Malutkie zaprasza na I Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody

30.09.2022

Malutkie zaprasza na I Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody

Stadnina Koni Malutkie zaprasza w niedzielę, 9 września na I Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody.- Dla najmłodszych uczestników przygotowaliśmy konkurs 20cm w ręku, gdzie rodzic lub opiekun prowadzi konia, a młody jeździec może skupić się w pełni na pokonywaniu przeszkód. Dla nieco starszych amatorów jeździectwa i skoków przez przeszkody przewidzieliśmy przejazdy na wysokościach 40, 60, 80, 90 i 100cm – zapowiadają organizatorzy i dodają – Mamy Flot’s, puchary i całkiem sporo nagród rzeczowych od naszych sponsorów. Patronat honorowy nad imprezą objęła Wójt Gminy Dobryszyce. Szczegółowe informacje pod numerem 503-073-334. Zapisy przez formularz https://zawodykonne.com/zawody/334/1

Kto nie zna Malutkich przypominamy, że na ponad 20 hektarowym terenie zlokalizowane są ATRAKCJE:

Fun Park – całoroczny park rozrywki o powierzchni 1000m2

– 4 piętrowy figloraj

– trampoliny

– tor ninja

– dmuchana zjeżdżalnia

– automaty

Tor gokartowy – dwupoziomowy tor z systemem pomiaru czasu szwajcarskiej firmy Tag Hojer, do dyspozycji zarówno gokarty jednoosobowe oraz rodzinne gokarty dwuosobowe.

Park Linowy Dziecięcy– specjalna trasa dla dzieci
Trasy parku linowego dla dorosłych są w trakcie przebudowy, zapraszamy od wakacji do zupełnie nowego Parku Linowego

Mini Zoo – a w nim nasz słynny osiołek Edek, kucyk Rubik, owce kameruńskie, wrzosówki, kozy anubijskie, daniele i blisko 70 dzików w tym kilku tygodniowe warchlaczki.
Korty Tenisowe – przygotowane przez trenera Arkadiusz Wojtalę (zeszłorocznego mistrza polski w kategorii +55)
Od dziś startują zapisy do naszej szkółki tenisowej, szkolimy graczy w wieku od 5 do 85 lat.

ORAZ COŚ DLA KUBKÓW SMAKOWYCH

– Grill podczas zawodów zlokalizowany będzie na zadaszonym tarasie restauracji

– Restauracja – zapraszamy na dania kuchni łódzkiej i polskiej. W menu m.in. nasz klasyk czyli eskalopki w sosie z leśnych grzybów, wędzony ziemniak z ciecierzycą dziki burger z bułką wypiekaną na miejscu, ciasta i chleby własnego wypieku.

– Lodziarnia rzemieślnicza – gdzie przy użyciu tylko naturalnych składników wytwarzamy od podstaw klasyczne włoskie Gellato (czyli lody  )

– Pizzeria & Bistro – dla Tych co lubią włoskie smaki mamy też pizzerię, znajdującą się w sąsiedztwie Fun Parku

UWAGA

Jeżeli komuś marzy się wystąpić w filmie, serialu lub reklamie, podczas zawodów firma ATV Centrum Filmowe z Łodzi, przeprowadzi rekrutację nowych twarzy do Ogólnopolskiej Galerii Twarzy
Z ramienia ATV Centrum przedstawiciel będzie krążył po terenie Malutkie Resort i zapraszał osoby zainteresowane do wpisania się na listę castingową. Osoby, zaproszone do dalszych etapów, współpracują później przy różnego rodzaju produkcjach: filmów, reklam, seriali oraz programów telewizyjnych.

  • mat. pras.
Najnowsze artykuły