Marihuana w lodówce

13.02.2019

Marihuana w lodówce

Myszkowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zabezpieczyli ponad 130 gramów marihuany i tabletki ekstazy. Właściciele podejrzanych substancji już zostali zatrzymani. Usłyszeli zarzuty i grozi im kilkuletni pobyt w więzieniu.

Kilka dni temu policjanci z wydziału kryminalnego myszkowskiej komendy postanowili sprawdzić informację z której wynikało, że w jednym z mieszkań może znajdować się znaczna ilość narkotyków. Przypuszczenia śledczych potwierdziły się.

W piątek, podczas czynności realizowanych w miejscu zamieszkania młodego mężczyzny, policjanci zabezpieczyli ponad 130 gramów charakterystycznego suszu. 20-latek ukrył narkotyki w lodówce. Po sprawdzeniu substancji testerem narkotykowym, kryminalni potwierdzili, że to marihuana. Działania funkcjonariuszy doprowadziły też do zatrzymania 21-latka, który znajdował się w jego mieszkaniu. Mężczyzna miał przy sobie kilka tabletek ekstazy.

Mieszkańcy Myszkowa zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających prokurator zastosował wobec 20-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru oraz poręczenia majątkowego w kwocie 15.000 zł.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły