Mecz Exact Systems Hemarpol – Enea Czarni Radom. Kibice dopisali, zabrakło tylko wygranej

07.12.2023

Mecz Exact Systems Hemarpol – Enea Czarni Radom. Kibice dopisali, zabrakło tylko wygranej

Podczas dzisiejszego spotkania, rozgrywanego w Hali Sportowej Częstochowa, Exact Systems Hemarpol wygrywał już 2:0, jednak drużynie gości udało się odwrócić losy tego meczu i ostatecznie zespół szkoleniowca Leszka Hudziaka przegrał z Enea Czarni Radom 2:3. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego spotkania autorstwa Grzegorza Misiaka.

Frekwencja na Hali przy ul. Żużlowej była imponująca, choć mecz rozgrywany był w środku tygodnia i to o nietypowej godzinie – rozpoczął się bowiem o 15:45, kiedy większość ludzi jest jeszcze w pracy. Działacze częstochowskiego klubu postanowili zrobić wszystkim kibicom i miłośnikom siatkówki prezent i postanowili, że wstęp na to wydarzenie będzie wolny.

Nie zabrakło więc ani kibiców, ani świątecznej atmosfery. Były również duże emocje, ale bez wygranej Norwida. Rywalem podopiecznych Leszka Hudziaka był zespół Enea Czarni Radom, który w tym sezonie nie odniósł jeszcze zwycięstwa i przyjechał powalczyć o pierwsze punkty. Exact Systems Hemarpol jako faworyt tego pojedynku miał jeden cel – odnieść trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Niestety wygrana siatkarzy z Radomia zacieśniła sytuację w dole tabeli.

Exact Systems Hemarpol Częstochowa – Enea Czarni Radom 2:3
(25:17, 25:19, 23:25, 13:25, 10:15)

 

  • pn
Najnowsze artykuły