Medaliki do Częstochowy wracają bez punktów

22.10.2023

Po dzisiejszym meczu 12. kolejki PKO Ekstraklasy Medaliki wciąż znajdują się pod podium. Górnik Zabrze pokonał u siebie Czerwono-Niebieskich 2:1. Bramkę dla drużyny z Częstochowy w 82 minucie zdobył Ante Crnac.

Zawodnicy Górnika Zabrze musieli radzić sobie dziś bez Lukasa Podolskiego. Gwiazdą meczu był za to Daisuke Yokota, który dwukrotnie umieścił piłkę w bramce Czerwono-Niebieskich. Pierwszy gol dla gospodarzy padł w 10 minucie, drugi – w 22’. Do meczowego składu Medalików po kontuzjach wrócili za to Jean Carlos i Zoran Arsenić. Spotkanie z Górnikiem było również debiutem Kamila Pestki. Jednak na bramkę dla Rakowa musieliśmy poczekać do 82 minuty.

Przypomnijmy, że już w najbliższy czwartek Medaliki zagrają ze Sportingiem Lizbona.