Miał ponad trzy promile. Zatrzymali go strażnicy miejscy

14.08.2017

Miał ponad trzy promile. Zatrzymali go strażnicy miejscy

Dyżurny częstochowskiej straży miejskiej w niedzielę około godz. 22 odebrał telefoniczne zgłoszenie, że do pojazdu vw golf wsiada mężczyzna, który wcześniej spożywał alkohol. Kierujący wyjeżdżając z parkingu w rejonie ul. Wodzickiego spowodował kolizję, ale odjechał z miejsca zdarzenia. Strażnicy miejscy szybko zlokalizowali samochód i ujęli kierowcę. Miał bełkotliwą mowę i wyczuwalna była od niego silna woń alkoholu. Na miejsce wezwano policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego, którym przekazano ujętego mężczyznę. Badanie na alkomacie wykazało, że kierowca miał prawie 3,4 promila alkoholu.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły