Moc atrakcji z okazji Walentynek

09.02.2022

Moc atrakcji z okazji Walentynek

Już niedługo walentynki! Z tej okazji Centrum Handlowe Auchan w Poczesnej przygotowało wiele propozycji dla zakochanych! Podczas walentynkowego spotkania, które odbędzie się w sobotę 12 lutego, pomysły na to, jak wyrazić swoje uczucia znajdą osoby w każdym wieku!

Ci, którzy chcieliby przekonać drugą osobę o głębi swoich uczuć za pomocą bukietu kwiatów, będą mogli pod okiem profesjonalnej florystki wykonać kompozycję według własnego pomysłu. Taki prezent z pewnością wywoła uśmiech na twarzy ukochanej osoby! Następnie zakochani będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w romantycznej scenerii. Na pary czeka również walentynkowy quiz z drobnymi upominkami.

Ponadto, wszyscy, którzy w sobotę 12 lutego zdecydują się kupić upominek dla ukochanych w sklepach galerii handlowej i zachowają paragon, przy specjalnym stanowisku będą mogli skorzystać z usługi bezpłatnego pakowania prezentów.

Walentynkowe atrakcje czekają również na najmłodszych. W specjalnej strefie dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach kreatywnych i wykonać laurkę w kształcie serca techniką origami. To dobra okazja, żeby nauczyć się, jak zamieniać kawałki papieru w wyszukane kształty bez użycia kleju i efektem swojej pracy zachwycić bliską osobę. Również najmłodsi z okazji zbliżających się walentynek będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w tematycznej scenerii.

Walentynkowe animacje odbędą się 12 lutego w pasażu Centrum Handlowego Auchan od godziny 10:00 do godziny 17:00. Wstęp wolny!

  • oprac. kg
Najnowsze artykuły