Nie zrobisz zakupów w Black Friday, dostaniesz pięć rzeczy za darmo

26.11.2021

Nie zrobisz zakupów w Black Friday, dostaniesz pięć rzeczy za darmo

Ciekawa inicjatywa pierwszego częstochowskiego sklepu charytatywnego “Lepszy Klimat”. Gdy niemal cały świat jest pochłonięty zakupowym szaleństwem z okazji Black Friday, ten zachęca do… “Niezakupów”. – Osoby, które w ten piątek do godziny 18:00 zadeklarują powstrzymanie się od zakupów i umieszczą deklarację w postaci zdjęcia w swoich mediach społecznościowych, będą mogły nieodpłatnie otrzymać 5 rzeczy z asortymentu sklepu objętego promocją – mówi Małgorzata Terrero-Rozmus z Fundacji Rething.

 

Black Friday wywołuje emocje. Tanio, taniej, jeszcze taniej! Promocje do nawet -70%! Jak tu się oprzeć? Widząc najróżniejsze – z pozoru wydawać by się mogło niezwykle atrakcyjne oferty – łatwo dać się ponieść emocjom i wydać pieniądze na rzeczy po prostu niepotrzebne. W wielu przypadkach moglibyśmy zastąpić je przedmiotami z drugiej ręki, które już wytrzymały próbę czasu i nie rozsypią się po kilku dniach, niczym wiele sklepowych produktów nęcących niskimi cenami. – Nie godzimy się na zakupowy amok, którego skutki dla środowiska są dramatyczne. Ty także masz na nie wpływ, dlatego zachęcamy, byś tworzył z nami #lepszyklimat! Ogłaszamy akcję “Nie kupuję w Black Friday”. Zasady są następujące: Przyjdź do naszego sklepu, zrób zdjęcie z deklaracją, że nie kupujesz w Black Friday i wrzuć ją na Facebooka albo Instagram, oznaczając “Lepszy Klimat”. W zamian możesz za darmo otrzymać 5 wybranych rzeczy używanych – wyjasnia Małgorzata Terrero-Rozmus z Fundacji Rething.

Regulamin promocji dostępny jest u organizatora i w sklepie charytatywnym “Lepszy Klimat”. Więcej informacji na stronie internetowej: https://fundacjarething.pl/wydarzenia/niezakupy-w-lepszym-klimacie/ oraz w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/324104842511556

Sklep “Lepszy Klimat” prowadzony przez Fundację Rething mieści się w Częstochowie przy ul. Szymanowskiego 1 i jest czynny od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00, w soboty od 10:00 do 14:00.

 

  • kg
Najnowsze artykuły