Odwiedzili dzieci na półkoloniach

08.07.2019

Odwiedzili dzieci na półkoloniach

Policjanci wspólnie ze strażakami z KP PSP w Kłobucku, odwiedzili dzieci spędzające letni wypoczynek na półkoloniach w ośrodku harcerskim Zawady. Podczas wizyty mundurowych najmłodsi sprawdzili swoje wiadomości na temat bezpieczeństwa w czasie wakacji. Wizyta stróżów prawa doskonale wpisała się w prowadzone kampanie: „Bezpieczne wakacje” oraz „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”.

Kłobuccy policjanci wspólnie ze strażakami z KP PSP w Kłobucku odwiedzili dzieci spędzające letni wypoczynek na półkoloniach w ośrodku harcerskim Zawady. W trakcie krótkiej prelekcji profilaktyk społeczna sierż. Marlena Wiśniewska przypomniała wszystkim dzieciom, że w okresie wakacyjnego wypoczynku nie należy zapominać o bezpieczeństwie. Na spotkaniu najmłodsi usłyszeli o tym, jak i gdzie można bezpiecznie się kąpać i uprawiać sporty wodne. Ponadto policjanci i strażacy prezentowali sprzęt oraz pojazdy wykorzystywane w codziennej służbie. Każdy mógł z bliska zobaczyć, jak wygląda radiowóz, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły