Olimpijskie sukcesy

11.12.2018

Olimpijskie sukcesy

Sukces młodego mieszkańca gminy Janów. Jakub Wojdyła wygrał Regionalny Konkurs “Na Olimpijskim Szlaku”.

Konkurs odbył się w murach IV LO im. H. Sienkiewicza. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z zakresu historii sport oraz udziału polskich sportowców w Igrzyskach Olimpijskich. W rywalizacji bezkonkurencyjny okazał się Jakub Wojdyła, reprezentant SP w Janowie. Drugie miejsce zajęła z kolei Justyna Treścińska SP Lgoczanka. Na piątym miejscu występ zakończyła Michalina Kita SP w Piasku. W kategorii szkół ponadpodstawowych trzecie miejsce zajął Łukasz Dors. Wszyscy to reprezentanci gminy Janów. Nagrody wręczali olimpijczycy Stanisław Gościniak i Jakub Jelonek. Za dobre przygotowanie naszych uczniów odpowiadał Grzegorz Dors.

  • Katarzyna Gwara
  • zdj. UG Janów
Firmy z gwarancją
Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły