Olsztyński anioł stróż

16.10.2018

Olsztyński anioł stróż

Olsztyński Anioł Stróż to tytuł pokonkursowej wystawy XXXII Gminnego Konkursu Plastycznego.

Jej otwarcie w Gminnym Ośrodku Kultury i wręczenie nagród laureatom odbyło się 14 października.

Zadowolone i szczęśliwe dzieci otrzymały dyplomy i nagrody. Były nimi drewniane Olsztyńskie Anioły i książka pt. „Droga Polaków do niepodległości” ofiarowana przez ks. Prałata Ryszarda Grzesika.

Nagrody wręczyli Wójt Gminy Olsztyn Tomasz Kucharski, Radna Powiatu Częstochowskiego Joanna Alina Haładyn i twórca olsztyńskich aniołów Jan Wewiór.

Oprawę artystyczną uroczystości zapewniła muzykująca rodzina z Łodzi: Zosia Janiak, uczennica 8 klasy szkoły muzycznej, stypendystka Marszałka Województwa Łódzkiego, Tymoteusz Janiak, uczeń klasy 4, Dorota Szyszkowska-Janiak, harfistka Teatru Wielkiego w Łodzi i Witold Janiak, pianista jazzowy i kompozytor, wykładowca Akademii Muzycznej w Łodzi na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

  • oprac. Katarzyna Gwara
  • zdj. UG Olsztyn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły