Osiedle Neonowe – nowoczesny apartamentowiec w sercu Częstochowy

10.03.2023

Osiedle Neonowe – nowoczesny apartamentowiec w sercu Częstochowy

W obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej 15/17 w Częstochowie powstaje Osiedle Neonowe. Apartamentowiec ma do zaoferowania 177 wygodnych mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Na parterze znajdzie się również strefa usługowa, a na poziomie -1 hala garażowa oraz boksy garażowe. To pierwsza tak nowoczesna inwestycja w tej części miasta.
 

Lokalizacja – Stare Miasto w Częstochowie

Osiedle Neonowe budowane przez Spółkę Pekabex Development to miejsce, które zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających inwestorów. Sama lokalizacja jest naprawdę wyjątkowa, ponieważ budynek wznosi się pośród klimatycznych kamienic – w okolicy, która choć przypomina o historii, nabiera nowego blasku. Wizytówką dzielnicy jest oczywiście Stary Rynek, który przeszedł rewitalizację i stał się centrum wydarzeń kulturalnych w Częstochowie. O nowym obliczu tej części miasta decydować będą także inwestycje mieszkaniowe. Otoczenie unikatowych budynków, bliskość niezbędnej infrastruktury – obiektów oświatowych, kulturalnych czy handlowych, a także liczne punkty komunikacyjne to bardzo atrakcyjna wizja. A jeśli dodać do tego mieszkanie na nowoczesnym i komfortowym osiedlu z licznymi udogodnieniami? Ta perspektywa powinna was zachwycić.

 

Szeroki wybór mieszkań ze zróżnicowanymi metrażami i dla każdych potrzeb

Przyszli nabywcy znajdą w ofercie mieszkania, o jakich marzą – bez względu na to, czy potrzebują kompaktowej kawalerki, mającej 25 m² czy okazałego apartamentu, liczącego nawet do 114 m². To, co charakteryzuje osiedle, to przede wszystkim funkcjonalne układy mieszkań, duże panoramiczne okna oraz przestronne balkony. Dla tych, którzy cenią sobie posiadanie własnego kawałka zieleni, deweloper oferuje mieszkania położone na parterze – przynależą do nich przytulne ogródki, które w okresie letnim będą wspaniałym przedłużeniem strefy dziennej.

 

Komfortowa część wspólna pełna udogodnień

Teren inwestycji został zaprojektowany w przemyślany sposób. Wewnętrzne patio osiedla będzie ogrodzone i strzeżone. Nie zabraknie tu stref zieleni czy placu zabaw dla dzieci. Będzie można korzystać z garażu podziemnego i aż 137 miejsc parkingowych – wśród nich wyznaczono także miejsca dla niepełnosprawnych. To bardzo istotna kwestia, o którą zatroszczył się deweloper. Osiedle Neonowe będzie przystosowane do potrzeb osób z ograniczeniami ruchowymi. Będzie to przestrzeń przyjazna wszystkim i spełniająca najwyższe wymagania.

 

Warto kupować świadomie

Ekologiczne rozwiązania powinny być standardem w nowoczesnym budownictwie.

„Pekabex Development jest firmą, która tworzy miejsca do życia dla osób ceniących komfort mieszkania w zgodzie z ekologią. Bycie eko nie jest chwilowym trendem. To nurt, z którym podążamy, mając na uwadze globalną sytuację klimatyczną i środowiskową. To sposób, w jaki chcemy pracować i żyć w zgodzie z naturą” – mówi Edward Więcek członek zarządu Pekabex Development.

Budynki wznoszone w technologii Pekabex są odpowiedzią na te potrzeby. Osiedle Neonowe, które powstaje przy ul. Katedralnej 15/17 to inwestycja realizowana w technologii prefabrykacji – to ekologiczne i jedno z najnowocześniejszych rozwiązań w budownictwie. Zaletami tej innowacyjnej technologii jest między innymi zapewnienie doskonałych właściwości termicznych i akustycznych. O tym, że Osiedle Neonowe na Starym Mieście cechować będzie energooszczędność i przyjazność środowisku świadczyć może fakt, że inwestycja spełnia warunki jednego z najważniejszych certyfikatów środowiskowych, jakim jest BREEAM.

 

O deweloperze

Pekabex Development należy do Grupy Pekabex – lidera nowoczesnego budownictwa systemowego oraz największego polskiego producenta konstrukcji obiektów w oparciu o technologię prefabrykacji elementów żelbetowych, jak również generalnego wykonawstwa budynków „pod klucz”. Produkcja realizowana jest w pięciu fabrykach w Polsce, a także w fabryce na terenie Niemiec. Grupa działa na rynku krajowym i zagranicznym od 50 lat, zatrudniając wysoko wyspecjalizowaną kadrę inżynierską oraz tworząc miejsca pracy dla ponad 2.100 osób.

Pekabex Development w ramach Grupy posiada własne zespoły projektowe, produkcyjne, generalnego wykonawstwa, sprzedażowe i kadrowe, co gwarantuje najwyższą jakość, skuteczność i imponujący finalny efekt.

Dewizą firmy jest hasło: Projektujemy, produkujemy i budujemy z myślą o ludziach i dla ludzi. W praktyce oznacza to pełną sukcesów współpracę z klientami indywidualnymi, biznesowymi i instytucjonalnymi oraz wyznaczanie standardów innowacyjności, przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne.

http://bitly.pl/3iRJH

  • artykuł sponsorowany
Najnowsze artykuły