Pan Edward świętował setne urodziny!

27.09.2019

Pan Edward świętował setne urodziny!

Pan Edward Kopytkiewicz, mieszkaniec Mstowa, świętował setne urodziny. Mimo swojego wieku jest pełen wigoru i może się pochwalić… niezłą formą fizyczną. Jego sposób na długowieczność? Pozytywne myślenie i uśmiech na twarzy.

Wizytę stulatkowi złożyli wójt gminy Mstów Tomasz Gęsiarz, jego zastępczyni Małgorzata Grabowska, dyrektor częstochowskiego Oddziału ZUS Leonila Grzesiak, sołtys Mstowa Zbigniew Bigosiński oraz kierownik USC w Mstowie Magdalena Cieśliczka. Jak na urodziny przystało, nie mogło zabraknąć życzeń, gratulacji, tortu, upominków i pamiątkowego zdjęcia.

Pan Edward od urodzenia mieszka w Mstowie. Pracował między innymi jako szewc. Wielu z pewnością kojarzy go z innej profesji – przez wiele lat był bowiem listonoszem. Przez całe życie zajmował się też gospodarstwem – był hodowcą owiec, miał plantację truskawek. Lokalna społeczność zna go doskonale – jest wręcz jej ulubieńcem. Mimo swojego wieku jest pełen wigoru i może pochwalić się niezłą formą zarówno fizyczną, jak i mentalną. Jego sposób na długowieczność to pozytywne myślenie i uśmiech na twarzy.

  • Katarzyna Gwara
  • zdj. UG Mstów
Najnowsze artykuły