Pani Katarzyna odebrała wylicytowanego w ramach WOŚP VW Harlekina

10.02.2023

Pani Katarzyna odebrała wylicytowanego w ramach WOŚP VW Harlekina

W ramach 31. Finału Wielkiej  Orkiestry Świątecznej Pomocy można było wylicytować na Bidcar.pl słynnego, kolorowego VW Harlekina. Udało się to pani Katarzynie Mrowiec, mieszkance podczęstochowskiego Choronia za cenę 22,001 zł. Limitowany pojazd został już przekazany zwyciężczyni licytacji.

Volkswagen Polo Harlekin to wyjątkowy samochód – każdy z elementów nadwozia polakierowany jest w jednym z czterech kolorów: żółtym, zielonym, niebieskim lub czerwonym, kontrastowym do innych otaczających go elementów.

– Zainspirowani nazwą Najpiękniejszego Festiwalu Świata, ochrzciliśmy naszego Harlekina Polo’and’Rock. Festiwal i VW Polo Harlekin są równolatkami. Łączy ich też zamiłowanie do kolorów. Wizualnie Harlekin to auto wyjątkowe, a sam jego widok wywołuje uśmiech. Tak, jak działalność Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dlatego też uznaliśmy go za idealnego kandydata na aukcję wspierającą tegoroczny finał WOŚP – mówi Artur Kopania, współzałożyciel Bidcar.pl i jeden z pomysłodawców aukcji Harlekina.

— WOŚP wspieramy nie od dziś. W tym roku nadarzyła się piękna okazja na aukcji Bidcar.pl, ponieważ lubimy nietuzinkowe samochody. Harlekin jest piękny, będę nim jeździć codziennie – mówi szczęśliwa zwyciężczyni licytacji Katarzyna Mrowiec.

Podczas finału aukcji na Bidcar.pl VW Polo Harlekina wylicytowała pani Katarzyna Mrowiec z wsi Choroń spod Częstochowy, która co roku wspiera fundację Jurka Owsiaka. Aukcja na rzecz WOŚP nie była jej pierwszą stycznością z platformą aukcyjną Bidcar.pl. Pani Kasi udało się już wylicytować samochód marzeń Adama Klimka – Forda Mustanga Mach 1 z 1973 r. Teraz do jej kolekcji dołączył najbardziej kolorowy samochód świata. Nowa właścicielka deklaruje, że będzie nim jeździć na co dzień – trzymamy za słowo!

— Gratulujemy wygranej licytacji i dziękujemy za piękne wsparcie WOŚP. Cały dochód z aukcji wraz z prowizją zasila konto Orkiestry – powiedział  Radosław Kopania, prezes Bidcar.pl, wracając pani Katarzynie kluczyki do samochodu i bukiet 27 różnokolorowych kwiatów. Tylu, ile lat ma Harlekin.

  • źródło: Bidcar.pl
  • fot. Bidcar.pl
Najnowsze artykuły