Pędził przez wieś 129 km/h

31.08.2018

Pędził przez wieś 129 km/h

Kolejny pirat drogowy wpadł w ręce policjantów z kłobuckiej drogówki. Mundurowi zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie prędkości. Na radar wpadł 38-latek, który prowadził hyundaia z prędkością 129km/h w terenie zabudowanym!
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kłobuckiej komendy kontrolowali prędkość na ul. Sienkiewicza w Łobodnie. W pewnym momencie stróże prawa zauważyli bardzo szybko jadącego hyundaia. Urządzenie pomiarowe wskazało, że pojazd poruszał się w terenie zabudowanym z prędkością 129 km/h. Kierowca, którym okazał się 38-letni mieszkaniec Częstochowy, przekroczył więcej prędkość o 79 km/h! W efekcie stracił prawo pojazdy. Oprócz tego otrzymał wysoki mandat.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły