Pierwsza premiera w nowej siedzibie Teatru Nowego

20.10.2023

Pierwsza premiera w nowej siedzibie Teatru Nowego

Komedia pełna czarnego humoru i zaskakujących zwrotów akcji, która porusza ważne życiowe tematy – to właśnie „Umrzeć ze śmiechu”, czyli sztuka, której premiera odbędzie się już dziś w siedzibie Teatru Nowego. To historia trzech przyjaciółek, które decydują się “wypożyczyć” urnę z prochami zmarłej koleżanki, by raz jeszcze zagrać w brydża. Widzowie muszą przygotować się nie tylko na dużą porcję śmiechu, ale i na momenty wzruszeń i refleksji nad życiem i śmiercią.

„Umrzeć ze śmiechu” to komedia napisana przez Paula Elliotta – amerykańskiego aktora, reżysera i scenarzystę. Reżyserem spektaklu jest Tomasz Man, a w obsadzie znakomici aktorzy, w tym Agnieszka Łopacka, Iwona Chołuj, Paulina Kajdanowicz i Marta Honzatko. Do zespołu dołączyli też goście specjalni: Krzysztof Berendt z Teatru Miejskiego im. W. Gombrowicza w Gdyni oraz Michał Kaszak, czyli absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie.

Premiera spektaklu „Umrzeć ze śmiechu” odbędzie się 20 października o godzinie 19:00 w siedzibie Teatru Nowego w Częstochowie, przy ul. Brzezińskiej 57/59. Przekonaj się, że nigdy nie jest za późno na realizację marzeń!

źródło plakatu: strona internetowa Teatru Nowego w Częstochowie

  • Nataliia Lysnyk
Najnowsze artykuły