Piłkarze Rakowa Częstochowa występowali w swoich reprezentacjach

30.03.2022

Vladislavs Gutkovskis, Walerian Gwilia i Tomas Petrasek zaliczyli występy w swoich reprezentacjach. Łotysz zdobył nawet bramkę.

Reprezentacja Czech zremisowała 1:1 w towarzyskim meczu z Walią. W wyjściowym składzie Czechów znalazł się obrońca Czerwono-Niebieskich, Tomáš Petrášek, który rozegrał pełne 90 minut.

Łotwa wygrała 1:0 w towarzyskim meczu z Azerbejdżanem. Zwycięstwo swojej drużynie dał Vladislavs Gutkovskis, który rozegrał pełne 90 minut.

Gruzja zremisowała 0:0 w spotkaniu towarzyskim z Albanią. W zespole narodowym kolejny występ zanotował Walerian Gwilia.

Pomocnik Czerwono-Niebieskich na boisku zameldował się w 76. minucie spotkania, zastępując Niki Kwekweskiriego.

Szansy od trenera Czesława Michniewicza nie otrzymał natomiast Patryk Kun, który nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych.