31.03.2018

Poczuj ten dźwięk

Miejski Dom Kultury w Częstochowie wydał pierwszą płytę promującą instytucję. Znajdziemy na niej najpiękniejsze piosenki z repertuaru Anny German w nowych aranżacjach oraz utwory autorskie.

Materiał do krążka „Poczuj ten dźwięk” został nagrany w studiu MDK przy ulicy Łukasińskiego. Przygotowała go Adrianna Noszczyk – aktorka, wokalistka i laureatka prestiżowych konkursów (m.in. Międzynarodowego Konkursu im. Anny German, Warszawa-Moskwa 2014) od lat związana z częstochowskim Miejskim Domem Kultury. Na płycie usłyszymy też innych znakomitych muzyków – Wojciecha Sanockiego (fortepian), Stanisława Srokę (gitary), Arkadiusza Skolika (perkusja), Piotra Górkę (kontrabas) i Sylwestra Poksa (trąbka).

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły