24.05.2018

Podczas wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem

Kłobuccy kryminalni prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło na ul. Śląskiej we Wręczycy Wielkiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 26-letni kierowca kierowca volvo podczas manewru wyprzedzania volkswagena stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na prawe pobocze uderzając w przydrożne drzewa. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do częstochowskiego szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że jadący od Blachowni, 26-letni kierowca kierowca volvo podczas manewru wyprzedzania volkswagena stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze uderzając w przydrożne drzewa, po czym jego samochód przemieścił się na lewe pobocze drogi. W samochodzie poza kierowcą – mieszkańcem Kłobucka, nie było pasażerów. Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi przy śliskiej nawierzchni. Ranny kierowca volvo z obrażeniami ciała trafił do częstochowskiego szpitala. Stan trzeźwości 26-latka będzie ustalony na podstawie zleconego badania krwi. Szczegółowe okoliczności wypadku badają teraz śledczy z Kłobucka oraz biegły z zakresu rekonstrukcji przebiegu wypadków drogowych. Sprawę nadzoruje częstochowska prokuratura.

  • kg
  • zdj. KPP Kłobuck
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły