Policja poszukuje sprawców śmiertelnego potrącenia pieszego. Sprawca uciekł

18.03.2024

Policja poszukuje sprawców śmiertelnego potrącenia pieszego. Sprawca uciekł

Kłobuccy policjanci poszukują świadków potrącenia pieszego, do którego doszło w piątek 15 marca w Złochowicach na ulicy Długiej. Wszystkie osoby, które były świadkami lub posiadają informację o zdarzeniu proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku pod numerem telefonu 47 858 22 00 bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 lub 112.

– W piątek 15 marca, o godzinie 23:30 oficer dyżurny z kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego, do którego doszło w Złochowicach na ulicy Długiej. Na miejsce skierowano policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, którzy potwierdzili zgłoszenie. Kierowca pojazdu, który potrącił pieszego, nie udzielił poszkodowanemu pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. Niestety 43-letni mężczyzna w wyniku poniesionych obrażeń, pomimo reanimacji, poniósł śmierć na miejscu – informuje Komenda Powiatowa Policji w Kłobucku.

Na miejscu zdarzenia pracowali między innymi policjanci z kłobuckiej drogówki oraz technik kryminalistyki wraz z dochodzeniowcem. Na czas oględzin droga była całkowicie zablokowana.
Aktualnie mundurowi analizują zebrany materiał dowodowy w celu ustalenia sprawcy zdarzenia oraz wyjaśnienia dokładnych przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

– Jeśli ktoś z Państwa posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zdarzenia, w tym monitoring, bądź przejeżdżał przez Złochowice w godzinach 22:30 – 23:30, a posiada w swoim pojeździe wideorejestrator, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku: e-mailowo: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl, lub telefonicznie: 47 858 22 00, 47 858 25 10 bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 i 112 – apeluje policja.

  • źródło: KPP Kłobuck
Najnowsze artykuły