Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się od 7 lat

12.01.2022

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się od 7 lat

Policjanci z Częstochowy zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości zatrzymali 37-latka. Mężczyzna od 7 lat był poszukiwany listem gończym za liczne oszustwa dokonane na terenie kraju. Najbliższe 3 lata spędzi w więzieniu.

Kryminalni z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie znaleźli 37-latka poszukiwanego listem gończym za liczne oszustwa. Mężczyzna od 7 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami kraju. Dzięki wnikliwej pracy operacyjnej i współpracy częstochowskich „łowców głów” z kryminalnymi z Zamościa, udało się zatrzymać 37-latka, który do Polski wrócił około pół roku temu.

– Mężczyzna, nie spodziewając się wizyty nieumundurowanego patrolu, postanowił w ostatniej chwili ukryć się w toalecie. Od razu został tam znaleziony i zatrzymany przez policjantów. 37-latek został osadzony w zakładzie karnym, gdzie spędzi kolejne prawie 3 lata – mówi Sabina Chyra-Giereś, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

  • TS
Najnowsze artykuły