“Polityka flotowa” podczas śniadania…

04.03.2020

“Polityka flotowa” podczas śniadania…

Podczas najbliższego “Śniadania z przedsiębiorcami” poruszony zostanie temat polityki flotowej, czyli zasad użytkowania pojazdów służbowych w firmie. Spotkanie w Parku Przemysłowo-Technologicznym zaplanowano na 5 marca. Zainteresowani mogą się zarejestrować do 4 marca.

Podczas spotkania zostaną omówione następujące zagadnienia:
•    Czy polityka flotowa jest potrzebna w małych i średnich firmach?
•    Kogo obowiązuje polityka flotowa? Co powinna zawierać?
•    Jakie niestandardowe sytuacje powinna uwzględniać polityka flotowa?
•    Przed czym może ochronić przedsiębiorcę dobrze spisana polityka flotowa?

Prelegentem będzie Konrad  Ociepka – kierownik Sprzedaży Flotowej w Grupie Krotoski Częstochowa, wyróżniony w 2018 roku tytułem pierwszego polskiego Biznes Eksperta. W swojej codziennej pracy wdraża rozwiązania optymalizujące koszty posiadania floty w przedsiębiorstwach, począwszy od polityki flotowej po narzędzia telematyczne (umożliwiające m.in. wymianę informacji między centralną lokalizacją a poszczególnymi pojazdami w ramach floty), właściwie dobrane samochody oraz odpowiedni sposób ich finansowania.

Prelegentką będzie także Aneta Drosik – radczyni prawna, specjalistka prawa podatkowego z kilkunastoletnim doświadczeniem i wieloletnią praktyką zawodową, trenerka, autorka publikacji prasowych dotyczących m.in. kwestii podatkowych.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 5 marca, w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121. Rozpocznie się o godz. 8.30 i potrwa ok. 2 godzin.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane proszone są o rejestrację za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie www.arr.czestochowa.pl w zakładce „Śniadania z przedsiębiorcami”.

Osobą do kontaktu jest Paulina Ptaszek. Wszelkie pytania kierować można mailowo na adres sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie pod numerem 34 360 56 88.

  • oprac. Katarzyna Gwara
Najnowsze artykuły