22.11.2017

Poszukują Damiana. Uciekł ze szpitala

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji poszukują Damiana Sowy. 38-letni mieszkaniec Sosnowca uciekł ze szpitala psychiatrycznego. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z lubliniecką komendą tel. 34/3532255 lub z najbliższą jednostką policji tel. 997.

Lublinieccy policjanci poszukują Damiana Sowy, który w środę (22.11.) o godz. 10.00 uciekł z terenu Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublińcu. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o pilny kontakt pod nr tel. 34/35 32 255 lub z najbliższą jednostką tel. 997

Rysopis zaginionego:

wzrost 175 cm
waga 75 kg
szczupła budowa ciała
włosy ciemne, krótkie
twarz owalna, uszy przylegające
„jednodniowy” zarost

W chwili ucieczki mężczyzna ubrany był w ciemną kurtkę, ciemne spodnie dresowe, ciemną bluzę i buty.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły