Pozyskał fundusze na odblaskowe kamizelki

04.02.2019

Pozyskał fundusze na odblaskowe kamizelki

Myszkowski policjant – dzielnicowy młodszy aspirant Paweł Biedroń – dzięki wparciu starostwa, pozyskał fundusze na zakup odblaskowych kamizelek dla mieszkańców.

W powiecie myszkowskim nie brakuje miłośników wieczornych spacerów i rowerzystów lubiących jeździć po zmroku. W trosce o zwiększenie bezpieczeństwa na drodze, szczególnie tych najmniej chronionych uczestników ruchu, dzielnicowy mł. asp. Paweł Biedroń postanowił wziąć sprawę we własne ręce. Mundurowy wystąpił do Starosty Myszkowskiego z prośbą o finansowe wsparcie jego inicjatywy. Jakiej? Zakupu kamizelek odblaskowych na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców miasta. Jego pomysł trafił na podatny grunt. Kilka dni temu na ręce szefa myszkowskich policjantów, Starosta Myszkowski Piotr Kołodziejczyk, przekazał kamizelki o które wnioskował dzielnicowy Biedroń. Już wkrótce trafią one do niechronionych uczestników ruchu drogowego podczas prowadzonych akcji profilaktycznych na drodze.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły