Przerwa w kursowaniu tramwajów

02.08.2018

Przerwa w kursowaniu tramwajów

W związku z usuwaniem awarii sieci ciepłowniczej od 3 do 5 sierpnia zawieszone zostanie kursowanie linii tramwajowych na odcinku od przystanku FIELDORFA-NILA do zajezdni MPK przy alei Niepodległości. Działać będzie komunikacja zastępcza.

Na tym odcinku tramwaje zostaną zastąpione liniami autobusowymi oznaczonymi numerami: 01, 02 i 03 umożliwiającymi przesiadkę przy zajezdni MPK na odpowiednie linie tramwajowe nr: 1, 2 i 3. Na dalszych odcinkach tras wspomniane linie obsługiwane będą już przez tramwaje, których rozkład jazdy będzie zsynchronizowany z komunikacją zastępczą.

Wspomniane utrudnienia związane z pracami remontowymi nie pozwalają ponadto na to by w niedzielę 5 sierpnia na tory wyjechał zabytkowy tramwaj kursujący na linii turystycznej „4N”. Na jego pokład MPK zaprasza w każdą kolejną niedzielę wakacji od 12 sierpnia.

Więcej szczegółów w linku http://mzd.czest.pl/publiczny-transport-zbiorowy/aktualnosci-ptz/3194-od-3-do-5-sierpnia-2018-r-skrocenie-linii-tramwajowych

  • kg
Firmy z gwarancją
Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły