Raków Business Club EXPO – poszerz swoje kontakty biznesowe!

22.02.2024

Raków Business Club EXPO – poszerz swoje kontakty biznesowe!

Nie przegap wyjątkowej okazji do rozwinięcia swojego biznesu i nawiązania wartościowych kontaktów – Raków Business Club EXPO to wydarzenie, które umożliwia integracje przedsiębiorców z Częstochowy i regionu. Targi odbędą się 12 marca 2024 r. w Hotelu Arche przy ul. Oleńki 20.

Raków Business Club Expo to targi biznesowe organizowane przez Klub Biznesu Raków. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia każdy odwiedzający będzie miał możliwość poszerzyć swoje kontakty biznesowe oraz wziąć udział w wyjątkowej integracji szerokorozumianego środowiska biznesowego. To również idealny moment na zapoznanie się z szeroką gamą usług, które oferują partnerzy i sponsorzy Rakowa Częstochowa oraz zaproszeni przedsiębiorcy innych firm. Poprzednie edycje, cieszyły się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem wielu uczestników.

Organizatorzy dają możliwość wejścia osób trzecich za opłatą. Cena biletu to 40 zł. Podczas wydarzenia odwiedzający będą mieli okazje zapoznać się z ofertą ponad 50 firm aktywnie wspierających Klub Rakowa Częstochowa. Organizatorzy gwarantują również poczęstunek oraz przekąski. Zainteresowania należy kierować na adres e-mail: vip@rakow.com. Redakcja Życia Częstochowy i Powiatu objęła nad wydarzeniem patronat medialny.

 

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/6xo5kVXw5

 

Zobaczcie, jak wyglądała poprzednia edycja Raków Business Club Expo

Fot. Kamil Skubiszewski, Raków Częstochowa

Więcej zdjęć: https://rakow.com/galeria/rakow-business-club-expo-2022/16539

 

  • mat. pras.
  • oprac. red.
Najnowsze artykuły