Raków przegrał z Chrobrym na koniec zgrupowania w Wałbrzychu

31.01.2017

Raków przegrał z Chrobrym na koniec zgrupowania w Wałbrzychu

Szkoleniowiec Rakowa Marek Papszun nie mógł skorzystać w tym spotkaniu z Piotra Malinowskiego, Łukasza Siedlika oraz Przemysława Mizgały. Wszystkich dopadła choroba.

Pierwsza połowa była wyrównana. Obie drużyny grały asekuracyjnie. Gdy wydawało się, że zespoły zejdą do szatni przy bezbramkowym remisie, piłka wpadła do bramki strzeżonej przez Mateusza Lisa po niefortunnej interwencji Kamila Wojtyry.

W przerwie trener Rakowa dokonał dziewięciu zmian w składzie. Na boisku zostali tylko Łukasz Sołowiej i Adam Mesjasz. Częstochowianie byli stroną przeważającą i stworzyli sobie kilka dogodnych okazji. Najbliżej strzelenia gola był Tomasz Wróbel, któremu zabrakło jednak skuteczności.

Sobotni mecz zakończył zgrupowanie Rakowa w Wałbrzychu. Bezpośrednio po pojedynku. Bezpośrednio po pojedynku “czerwono-niebiescy” udali się w drogę powrotną do Częstochowy. Kolejny sparing rozegrają 4 lutego z ROW-em Rybnik.

Chrobry Głogów – RKS Raków Częstochowa 1:0 (1:0)

Raków: I połowa: Lis – Mesjasz, Sołowiej, Góra, Margol, Duriska, Wojtyra, Sośniak, Czerkas, Kowalczyk, Zaradny; II połowa: Czapla – Petrasek, Mesjasz, Sołowiej, Kmieć, Figiel, Mazan, Oziębała, Żmijewski, Wróbel, Płonka.

  • kg
  • zdj. arc
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły