Raków przegrywa 2:3 z Lechem Poznań

25.08.2019

Raków przegrywa 2:3 z Lechem Poznań

Raków Częstochowa przegrywa 2:3 z Lechem Poznań w meczu 6. kolejki PKO Ekstraklasy na stadionie GIEKSA w Bełchatowie, gdzie “Czerwono-Niebiescy” rozgrywają swoje mecze domowe.

– Dwie bramki strzelone z rzutów karnych mnie cieszą. Nie jesteśmy jednak zadowoleni, bo nie zdobylimy w sobotę punktów. Przed nami mecz z Legią Warszawa. Od poniedziałku ruszymy z przygotowaniami do niego. Będziemy gotowi na rywalizację od pierwszej do ostatniej minuty – powiedział po meczu Petr Schwarz.

Raków Częstochowa zmierzy się z Legią Warszawa w najbliższą niedzielę w ramach meczu 7. kolejki PKO Ekstraklasy. Będzie to ostatnie spotkanie przed przerwą reprezentacyjną.

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły