RKS wygrywa 1:0 z Chojniczanką

23.11.2018

RKS wygrywa 1:0 z Chojniczanką

Raków RKS pokonał Chojniczankę 1:0. Bramkę dla czerwono-niebieskich zdobył Szymon Lewicki, gwarantując swojej drużynie trzy dodatkowe punkty.

Był to siedemnasty mecz bez porażki dla Rakowa i piąty, wygrany z rzędu. Drużyna z Częstochowy ma na swoim koncie aż 45 punktów i pewnie lideruje w Fortunie 1 Lidze. Następny mecz z Odrą Opole został zaplanowany na 2 grudnia. Początek o 12:45.

Składy RKS Raków- Chojniczanka Chojnice

Raków: Gliwa – Petrasek, Niewulis, Domański (83. Kościelny), Malinowski, Schwarz, Listkowski, Zachara (74. Radwański), Kun, Kasperkiewicz, Lewicki (88. Musiolik).

Chojniczanka Chojnice: Janukiewicz – Zawistowski (78. Wołąkiewicz), Pietruszka, Surdykowski (81. Piotrowski), Przybecki, Mikołajczak (66. Drozdowicz), Paprzycki, Podgórski, Grzelczak, Michalski, Boczek.

Foto: RKS Raków

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły