Ruszyła zbiórka dla Stasia, na którego spadła bryła lodu

29.12.2022

Ruszyła zbiórka dla Stasia, na którego spadła bryła lodu

21 grudnia miało miejsce groźne zdarzenie przy ul. Armii Krajowej w Częstochowie. Z dachu czteropiętrowego bloku spadła bryła lodu i uderzyła w wychodzącego z budynku mężczyznę oraz jego 13-miesięczne dziecko, które znajdowało się w wózku. Ruszyła zbiórka pieniędzy na pomoc małemu Stasiowi, który przebywa obecnie w łódzkim szpitalu.

Zbiórkę dla małego Stasia utworzył przyjaciel rodziny.  – Kuba czuje się dobrze lecz Stasiu ma pękniętą czaszkę i dużego krwiaka w mózgu, obecnie przebywają w łódzkim szpitalu. Póki co nie wiemy jeszcze czy Stasiu będzie operowany ale wiemy, że co by się nie stało, to na pewno jemu i jego rodzicom przydadzą się pieniążki chociażby na jego dalsze leczenie. Liczę na Państwa pomoc, ponieważ Kuba jest osobą która nigdy nie przechodzi obojętnie obok ludzkiej krzywdy. Wierzę że Stasiu będzie zdrowy i wszystko dobrze się skończy ponieważ on i jego rodzice zasługują na naszą pomoc, wierzę w ludzi o dobrych sercach i ufam że wspólnie im jakoś pomożemy – pisze w opisie zbiórki Krzysztof Płaza.

Przypomnijmy, że do tego groźnego zdarzenia doszło w środę, 21 grudnia przy ul. Armii Krajowej w Częstochowie. Z dachu czteropiętrowego bloku spadła bryła lodu i uderzyła w mężczyznę, który akurat wychodził z budynku z 13-miesięcznym dzieckiem w wózku. Zarówno 34-latek, jak i dziecko trafili do szpitala, a stan dziecka określany był jako poważny

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/vb56my

 

fot. screen z zrzutka.pl

 

  • opr. pn
  • nl
Najnowsze artykuły