Sinan Cem Tanik nie jest już trenerem AZS-u Częstochowa

26.11.2018

Sinan Cem Tanik nie jest już trenerem AZS-u Częstochowa

-Informujemy, że Sinan Cem Tanik nie jest już trenerem TAURON AZS Częstochowa – poinformował w minioną niedzielę zarząd AZS-u, dziękując trenerowi za współpracę w bardzo ważnym dla klubu czasie. Nowy trener biało-zielonych ma zostać ogłoszony niebawem.

 

W czwartek 22 listopada AZS przegrał z KS Norwid Częstochowa w tie-breaku. Była to kolejna porażka w tym sezonie. Trzy dni później na stronie internetowej klubu pojawił się komunikat, dotyczący zmiany trenera. -Informujemy, że Sinan Cem Tanik nie jest już trenerem TAURON AZS Częstochowa. Serdecznie dziękujemy za współpracę w bardzo ważnym dla Klubu czasie. Życzymy powodzenia w dalszej karierze. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się zobaczymy! Niebawem zostanie ogłoszony nowy trener Biało-Zielonych – poinformował klub. O słuszności tej decyzji są przekonani kibice, którzy dali upust swoim emocjom na portalu społecznościowym AZS-u.

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły