Skra Częstochowa zmierzy się na wyjeździe z ŁKS-em Łódź

30.07.2022

Skra Częstochowa zmierzy się na wyjeździe z ŁKS-em Łódź

Już dzisiaj Skra Częstochowa zmierzy się z ŁKS-em Łódź w ramach wyjazdowego meczu 3. kolejki Fortuna 1 Ligi. Początek spotkania o godz. 15:00. Jeżeli nie możecie wybrać się na mecz, informujemy, gdzie można obejrzeć transmisję z tego spotkania.

W meczu 1. kolejki Fortuna 1 Ligi podopieczni trenera Jakuba Dziółki zremisowali bezbramkowo z Ruchem Chorzów, a w kolejnym pokonali Chojniczankę Chojnice 2:0. –  W związku z zadowalającymi rezultatami sytuacja naszej drużyny po dwóch seriach gier wygląda lepiej niż przyzwoicie. Z tego względu można postawić tezę, iż nasi zawodnicy odczują jutro nieco mniejszą presję. Co więcej, po meczu tak dobrym jak ten z Chojniczanką gracze trenera Jakuba Dziółki będą naładowani pewnością siebie, która w piłce odgrywa kolosalnie istotną rolę. Nie zmienia to jednak faktu, że mówimy o początkowej fazie sezonu i w kolejnych spotkaniach zawodnicy Skry będą musieli zrobić wszystko, by potwierdzić dobrą dyspozycję z pierwszych dwóch meczów kampanii 2022/2023 – podsumowuje klub. W minionym sezonie Skra Częstochowa przegrała w pierwszym spotkaniu z łodzianami 2:3, a w rewanżowym meczu padł bezbramkowy remis.

Nie wybierasz się na mecz? Transmisję z sobotniego spotkania można śledzić, wykupując PPV pod linkiem: http://skraczestochowa.statscore.com bądź inwestując w pakiet sportowy w aplikacji Polsat Box Go (https://bit.ly/PolsatBoxGoF1)

fot. Skra Częstochowa

  • pn
Najnowsze artykuły