Śląskie / Zaginęła 15-latka z Lublińca

29.07.2023

Śląskie / Zaginęła 15-latka z Lublińca

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu poszukują 15- letniej Lidii Bena, mieszkanki tego miasta. Ostatni raz widziano ją w środę o godz. 20:00 w miejscu zamieszkania.

Zgłoszenie o zaginięciu przyjął dyżurny lublinieckiej komendy. Poszukiwana dziewczyna ostatni raz widziana była w środę wieczorem. Wychodziła wtedy do koleżanki, do której nie dotarła. Do chwili obecnej nastolatka nie powróciła do domu ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

 

Zaginiona 15-latka ma 161-165 cm wzrostu i jest średniej budowy ciała. Nosi ciemne, długie włosy, ma jasne oczy. Ze znaków szczególnych uwagę zwrócić mogą kolczyk w nosie i kolczyki tunele w uszach. W momencie zaginięcia ubrana była w czarną bluzę z kapturem, czarny top, szare spodnie dresowe oraz czarne trampki z białą podeszwą.

 

Wszyscy, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu nastolatki, proszeni są o kontakt z policjantami z Lublińca pod numerem telefonu: 47 85 832 55, z najbliższą jednostką Policji lub dzwoniąc pod numer alarmowy 112.(PAP)

 

macs/ apiech/

  • Maciej Świerzy
Najnowsze artykuły