Słuchobus stanie jutro na placu Biegańskiego. Będzie można bezpłatnie się przebadać

05.09.2022

Słuchobus stanie jutro na placu Biegańskiego. Będzie można bezpłatnie się przebadać

Już we wtorek, 6 września na placu Biegańskiego będzie można bezpłatnie zbadać słuch. Realizator akcji, firma KIND zaprasza do specjalnego Słuchobusa dzieci powyżej 6. roku życia i dorosłych.

KIND Słuchobus będzie stacjonował na placu Biegańskiego od godz. 10:00 do 18:00. Każdy powyżej 6. roku życia będzie mógł wykonać bezpłatne i profesjonalne badanie, uzyskać indywidualną poradę oraz omówić wyniki z protetykami w mobilnym studiu. Specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania oraz doradzą jak zadbać o słuch. Badanie zajmie kilka minut i nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

Dlaczego badania słuchu są takie ważne?
W Polsce już 50% osób po 65 roku życia, a aż 75% po 70 roku życia cierpi na problemy ze słuchem. Wraz ze wzrostem otaczającego nas hałasu w codziennym życiu (środowisko pracy, ruch uliczny, głośna muzyka itp.), niedosłuch staje się bardziej powszechny i dotyka ludzi w coraz młodszym wieku. Pierwsze ubytki słuchu zauważalne są już wśród osób w wieku 30 lat.

Niedosłuch rozwijający się początkowo bardzo niepostrzeżenie, stopniowo staje się bardzo poważnym problemem. Wczesne wykrycie ubytków i odpowiednia profilaktyka pozwala na utrzymanie dobrego słuchu przez całe życie. Z tego powodu specjaliści firmy KIND zachęcają do regularnych, wykonywanych raz na pół roku, profilaktycznych badań słuchu.

Więcej informacji na temat akcji na stronie https://www.kind.com/pl-pl/rozwiazania-sluchowe-KIND/Sluchobus-2022/ .

  • pn
Najnowsze artykuły