Spotkaj się z kucykami w Galerii Jurajskiej

25.07.2023

Spotkaj się z kucykami w Galerii Jurajskiej

Wydarzenia w Jurajskiej znane są z tego, że zabierają dzieci w niezwykły świat pełen fantazji. Nie inaczej będzie i tym razem. Już 5 sierpnia z okazji trwających wakacji w Galerii Jurajskiej powstanie prawdziwy „Horse Club”, w którym najmłodsi będą mogli spotkać słynne koniki Schleich, a także … kucyk z pobliskiej stadniny.

Wszystko w ramach wydarzenia „Kucyki w Jurajskiej”.

To prawdziwa gratka dla dzieci, które są fanami jeździectwa i koni, a także maluchów, które ciekawią te wyjątkowe zwierzaki!

Co przygotowaliśmy?

W sercu galerii powstanie kącik kreatywny, gdzie pod okiem animatorów będzie można stworzyć kolorową rozetę dla konika, a także piękną derkę. Oprócz tego każdy, kto nas odwiedzi, będzie mógł pobawić się figurkami Schleich.

W strefie fotograficznej z kolei najmłodsi poczują się jak triumfatorzy wielkiego wyścigu i zapozują na podium z pucharem jeździeckim. Tradycyjnie też nie zabraknie zabaw z nagrodami, a także malowania buziek i zjawiskowych tatuaży.

Sporo atrakcji czekać będzie na Bulwarach Jurajskich nad Wartą. Powstanie tam zapewniający sporo wrażeń jeździecki tor przeszkód, na którym każdy będzie mógł spróbować swoich sił. Pojawią się też olbrzymie dmuchańce oraz – na co czeka wiele dzieci – prawdziwy kucyk!

Będzie okazja do tego, aby zapleść kolorowe warkoczyki, a także rozsmakować się w popcornie i wacie cukrowej.

Na zabawę zapraszamy między godziną 12.00 a 20.00. Wstęp wolny.

 

źródło: GJ

  • mat. pras.
Najnowsze artykuły