Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

15.05.2019

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

17 maja częstochowska filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone pozyskiwaniu środków europejskich w ramach RPO Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Początek godz. 10.00.

Spotkanie jest przeznaczone dla przedsiębiorców subregionu północnego i odbędzie się w godz. 09.30-14.00 w częstochowskiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach przy alei Niepodległości 20/22, w sali 1.02 na parterze.

Podczas spotkania zostanie omówiona kwestia wsparcia WUP dla przedsiębiorców w ramach RPO WSL 2014-2020, wsparcia dla firm oferowanego przez Śląskie Centrum Przedsiębiorczości, pożyczek na rozwój działalności gospodarczej w ramach RPO WSL 2014-2020 oraz działalności badawczej i rozwojowej.

Tematy przybliżą przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach, Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie, Funduszu Górnośląskiego w Katowicach oraz Bielskiego Centrum Przedsiębiorczości w Bielsku-Białej.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zainteresowane osoby są proszone o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie: https://rpo.wup-katowice.pl/czytaj/spotkanie_informacyjne_dotyczace_wsparcia_rozwoju_firm_z_wykorzystaniem_funduszy_unijnych_20190417

Zgłoszenia są przyjmowane do 15 maja do godz. 14.00. Szczegółowe informacje pod nr tel. 34 363 89 89 wew. 289.

  • oprac. Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły