12.06.2018

Spotkanie z pisarzem

Na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej Olsztyn odwiedził Paweł Beręsewicz, autor książek dla dzieci.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas III Szkoły Podstawowej w Olsztynie wraz z wychowawcami Anną Nabiałek, Małgorzatą Ślęzak oraz Moniką Dobosz-Jabłońską.

Autor opowiedział o przebiegu swojej kariery, dzieci dowiedziały się że nasz gość był kiedyś nauczycielem języka angielskiego w związku z czym przeszły test ze znajomości słówek i zwrotów. Wypadły wzorowo.

Następnie w rozmowach „przy herbatce”, zaangażował młodych czytelników do dyskusji na temat swoich książek. Ochotników i pytań nie brakowało. Piątkowe przedpołudnie upłynęło w swobodnej, przyjaznej atmosferze. Podobało się młodszym i starszym dzieciom.

  • kg
  • zdj. UG Olsztyn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły