Summer Chill, czyli festiwal na zakończenie wakacji

21.08.2023

Summer Chill, czyli festiwal na zakończenie wakacji

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się dopiero w poniedziałek 4 września. W związku z tym 1 września częstochowska młodzież, zamiast do szkół, wybierze się do parku Lisiniec. Tam odbędzie się bowiem czwarta edycja festiwalu Summer Chill.

Tegoroczny cykl wakacyjnych imprez zakończy długo wyczekiwany Summer Chill Festiwal. Święto częstochowskiej młodzieży rozpocznie się w piątek 1 września i potrwa do soboty 2 września. W ciągu dwóch dni na scenie zaprezentują się zarówno ogólnopolscy artyści, jak i wschodzący muzycy. Główną gwiazdą tegorocznej edycji wydarzenia będzie Kinny Zimmer – polski raper związany z wytwórnią SBM Label. Jak zapowiadają organizatorzy – Podczas występu głównej gwiazdy czekać wszystkich będzie niecodzienna niespodzianka. – Pojawi się także Sarius, raper pochodzący z Częstochowy.

Muzyczną część festiwalu dopełnią przygotowane przez organizatorów atrakcje – wesołe miasteczko, iluminacje świetlne, silent disco, piana party czy bogata oferta gastronomiczna. Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

– SUMMER CHILL to festiwal muzyczno-rozrywkowy, który organizujemy z pasją i motywacją dla młodych ludzi pragnących zabawy, inspiracji i możliwości wyrażania siebie. Naszym celem jest stworzenie niezapomnianej atmosfery pełnej entuzjazmu, zabawy i muzycznych doświadczeń podczas koncertów znanych gwiazd. – mówią pomysłodawcy imprezy z Młodzieżowej Rady Miasta.

Fot. Organizatorzy

  • mz
Najnowsze artykuły