Sylwester pod chmurką

02.01.2019

Sylwester pod chmurką

Jak co roku częstochowianie mogli wspólnie wznieść toast za Nowy Rok. Podobnie jak w latach ubiegłych świętowanie odbyło się na placu Biegańskiego. Tym razem bez fajerwerków, ale za to z pokazem laserów.

Sylwester bez sztucznych ogni to inicjatywa samych mieszkańców, którzy zgłosili, a później przegłosowali w ramach budżetu obywatelskiego pomysł organizacji noworocznego pokazu laserów „Światło i dźwięk”.

Dla wszystkich zebranych na scenie wystąpili artyści: grający covery zespół Apress Band oraz raper i wokalista Nowator. Gwiazdą wieczoru była Ewelina Lisowska, wokalistka młodego pokolenia, kompozytorka i autorka tekstów. Zaistniała dzięki udziałowi w programie telewizyjnym typu talent show “X Factor”. Jest znana z takich przebojów, jak: ,,W stronę słońca”, ,,Zatrzymaj się” czy ,,Nowe horyzonty”. Po koncercie finałowym muzyczne klimaty, aż do zakończenia imprezy, podtrzymywał Dj Dziker.

  • Katarzyna Gwara
  • zdj. Justyna Tomorowska
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły